KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7721387

nr 772 1387

Sidenmålning

Kina, tidigt 1900-tal, signerad, bladets mått: 30x38

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:55:51